c_cers.jpg
Cersanit
www.cersanit.com.pl
Serie ceramiki łazienkowej, w każdej od kilku do kilkunastu produktów charakteryzujących się śnieżnobiałym odcieniem szkliwa, trwałością, nowoczesną linią i bogactwem kształtów sprawia, że zaprojektowanie wymarzonej łazienki staje się bardzo proste.
c_catalano.jpg Catalano
www.catalano.it/
Ceramika łazienkowa włoskiej firmy. Piękne, nowoczesne wzornictwo, doskonała jakość.
c_duravit1.jpg
Duravit
www.duravit.com
Ceramika zaprojektowana przez wybitnych specjalistów. W przypadku  serii Bathroom_Foster przez Normana Fostera, architekta m. in. Stansted Airport w Londonynie. Piękno w prostocie dwóch rozdzielonych kół i filiżanki czystej wody
c_gsi.jpg
GSI
www.gsi.it
GSI jest jedną z największych firm we Włoszech w sektorze ceramiki łazienkowej.  Wśród wyrobów włoskich projektantów znajdują się wyroby zarówno nowoczesne jak i stylowane na antyczne.
c_hatria.JPG

Hatria

www.hatria.com/web/welcome.do

Hatria jest Włoskim producentem ceramiki sanitarnej. W zakres oferty wchodzą wyroby ceramiczne począwszy od najprostszych kształtów, poprzez bardzo nowoczesne, do stylowych form.
c_hybner.jpg Hybner
www.hybner.com.pl
Hybner produkuje pełny asortyment ceramiki łazienkowej: umywalki różnej wielkości, również naszafkowe, kompakty, miski ustępowe, bidety, postumenty, oraz półpostumenty
 c_laufen.jpg  
Laufen
www.laufen.com

Laufen jest jednym z największych producentów  wyposażenia łazienek.
c_ideal.JPG Ideal Standard
www.idealstandard.pl/
Światowy producent artukułów wyposażenia łazienek. Połączenie prostoty i elegancji, amerykańska praktyczność sprawiają, że łazienka staje się bardzo ładna jak i funkcjonalna.
c_kohler.jpg Kohler
www.us.kohler.com
W skład oferty firmy wchodzi pełne wyposażenie łazienek: ceramika sanitarna, baterie, klasyczne wanny żeliwne, wanny akrylowe również z hydromasażem, kabiny prysznicowe, panele natryskowe, meble i akcesoria.
 
c_kolo.jpg
  
Koło
www.kolo.com.pl
Wyroby marki KOŁO to interesujące wzornictwo i nowoczesna technologia. Dzięki szerokiej ofercie można urządzić łazienkę według własnych upodobań. Każde wnętrze będzie funkcjonalne i estetyczne.


c_keramag.jpg
Keramag Koło
www.kolo.com.pl/keramag
Wyroby marki KOŁO to interesujące wzornictwo i nowoczesna technologia. Dzięki szerokiej ofercie można urządzić łazienkę według własnych upodobań. Każde wnętrze będzie funkcjonalne i estetyczne.
c_roca.JPG Roca
www.roca.pl
Firma Roca na Polskim rynku działa od 1997 roku. Najbardziej znana jest z oferty ceramiki sanitarnej, wanien i baterii.
c_v-boch.jpg
Villeroy-Boch
www.villeroy-boch.com
Firma
Villeroy-Boch została założona w 1748r. Ponad 250 letnia tradycja daje pewność o renomie i solidności tego producenta.

c_vitra.jpg Vitra
www.vitra-bathrooms.com
Vitra jest jedną z czołowych firmy produkujących kompleksowe wypozażenie łazienek o wysokim standardzie.
 

 

Nasz adres

HYDROTECHNIKA
Szczecin


kom. +48 600 714 313
kom. +48 698 730 006

 
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pokaż Hydrotechnika - Wnętrza na mapie